Trump dhe Putin shtrëngojnë duart, çfarë ndodhi në takimin mes dy presidentëve (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 19:26 10-11-2017 Trump dhe Putin shtrëngojnë duart, çfarë ndodhi në takimin mes dy presidentëve (VIDEO)

Prsidentët e dy superfuqive botërore, kanë shtrëguar duart. Lideri i SHBA-së dhe ai i Rusisë janë takuar teksa ndodheshin në samitin e Vietnamit.

Ashtu siç raportojnë mediat e huaja mësohet se takimi mes liderëve ishte i ngorohtë. Ata shfaqen mjaft të buzëqeshur teksa shtrëngojnë duart.

Të dy presidentët ishin veshur me veshjen tradicionale të Vietnamit.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Makina përplas qëllimisht studentët në Francë, 3 të plagosur
Si nëpër filma, 5 njerëz të zhveshur lakuriq rrëmbejnë familjen me një fëmijë të porsalindur »
Article Logic
Execution time: 0.013296127319336
array(1) { ["section"]=> string(89) "trump-dhe-putin-shtrengojne-duart-cfare-ndodhi-ne-takimin-mes-dy-presidenteve-video-99106" }