Trump do takohet me Putin në samitin e G20

Publikuar tek: bota, më 19:25 29-06-2017 Trump do takohet me Putin në samitin e G20

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, do takohet me homologun e tij rus, Vladimir Putin, gjatë pjesëmarrjes në samitin e G20 në Gjermani.

Lajmi është bërë me dije nga Shtëpia e Bardhë për takimin e parë mes Putin dhe Trump si president i SHB-ve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skandaloze, mjekët gjatë operacionit me gërshërë në duar lënë pacientin të shtrirë dhe shohin ndeshjen
Gjermania, vendtakimi i dy “superfuqive” të planetit muajin e ardhshëm »
Article Logic
Execution time: 0.011802196502686
array(1) { ["section"]=> string(48) "trump-do-takohet-me-putin-ne-samitin-e-g20-84457" }