Trump i shokon të gjithë me fjalimin e fundit, ja çfarë i’u thotë të sëmurëve me kancer

Publikuar tek: bota, më 09:21 06-10-2016 Trump i shokon të gjithë me fjalimin e fundit, ja çfarë i’u thotë të sëmurëve me kancer

Kandidati Republikan për Shtëpinë e Bardhë, Donald Trup i ka shokuar të gjithë me deklaratën e fundit të tij.

Dhe këtë herë përpara të sëmurëve me kancer.

Trump duke mos i interesuar aspak sëmundja e tyre ka thënë i fton ata të mbijetojnë deri më 8 nëntor dhe të votojnë për të.

Deklarata e tij nuk ka kaluar pa u komentuar, madje është cilësuar një ndër fjalimet që i ul pikë kandidatit republikan.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Prishja e marrëveshjes për Sirinë, Rusia dërgon dy luftëanije në Mesdhe
Arrestohet kryemafiozi italian, vendi ku ishte fshehur torturoi policinë (VIDEO E OPERACIONIT) »
Article Logic
Execution time: 0.010738849639893
array(1) { ["section"]=> string(92) "trump-i-shokon-te-gjithe-me-fjalimin-e-fundit-ja-cfare-i-u-thote-te-semureve-me-kancer-55239" }