Trump ironizon kundërshtarët e tij teksa përcjell urimet për 2017-n: “Gëzuar të gjithëve, përfshirë dhe armiqtë e mi e shumë nga ata që kanë luftuar me mua …Dashuri

Publikuar tek: bota, më 10:27 01-01-2017 Trump ironizon kundërshtarët e tij teksa përcjell urimet për 2017-n: “Gëzuar të gjithëve, përfshirë dhe armiqtë e mi e shumë nga ata që kanë luftuar me mua …Dashuri

Presidenti më i ri i SHBA-ve Donald Trupm ka uruar të gjithë për një vit sa më të mbarë ku të mbizotërojë dashuria, përfshirë dhe armiqtë e tij.

 “Gëzuar Vitin e Ri të gjithëve, përfshirë dhe armiqtë e mi e shumë nga ata që kanë luftuar me mua dhe janë kaq keq saqë ata nuk dinë çfarë të bëjnë. Dashuri”, shkruan Trump në llogarinë e tij në Twitter.

Presidenti i zgjedhur i ka kaluar pushimet në pronën e tij Mar-a-Lago në Florida bashkë me familjen e tij.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U ngacmua seksualisht nga mësuesi, vetëvritet 17 vjeçarja
Ky është i dyshuari si “babagjyshi” që vrau 39 persona dhe plagosi 65 të tjerë në Stamboll, publikohen fotot »
Article Logic
Execution time: 0.013059854507446
array(1) { ["section"]=> string(166) "trump-ironizon-kundershtaret-e-tij-teksa-percjell-urimet-per-2017-n-gezuar-te-gjitheve-perfshire-dhe-armiqte-e-mi-e-shume-nga-ata-qe-kane-luftuar-me-mua-dashuri-64348" }