Trump jashtë çdo logjike, shokon me deklaratën e tij: Ndoshta do dilja me time bijë

Publikuar tek: bota, më 08:18 27-02-2016

Donald Trump, kandidati republikan për president i SHBA-ve  jashtë çdo logjike. Ai shokon me deklaratën e tij në një studio televizive.

“Nëse Ivanka s’do ishte ime bijë, ndoshta do dilja me të’’, ka thënë Trump. Menjëherë gratë në studio kanë reaguar duke e komentuar si të çuditshme deklaratën e tij.

‘’Pse kaq e tmerrshme tinngëllon?’’, i ka pyetur Trump. 

Kjo deklaratë e tij po ndeshet me shumë komente në SHBA dhe një nga versionet është se ky koment i kandidatit është bërë pikërisht për të tërhequr vëmendjen drejt tij. Shumë të tjerë e komentojnë si një akt të pastër, i menduar për incest.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kalifornia është në prag të katastrofës, rrezikohet nga 4 tërmete shkatërrues
Iran, reformatorët kryesojnë ndjeshëm në zgjedhjet legjislative »
Article Logic
Execution time: 0.011591911315918
array(1) { ["section"]=> string(87) "trump-jashte-cdo-logjike-shokon-me-deklaraten-e-tij-ndoshta-do-dilja-me-time-bije-33660" }