Trump reagon për herë të parë për raportin e Mullerit

Publikuar tek: bota, më 22:33 24-03-2019 Trump reagon për herë të parë për raportin e Mullerit

Presidenti amerikan Donald Trump ka qenë i heshtur këto dy ditë sa i përket çështjes më të përfolur në arenën ndërkombëtare.

Pasi që raporti i Rober Mueller theksoi se nuk janë gjetur prova që do ta detyronte prokurorinë të bëjë ndjekje penale ndaj tij.

‘Nuk ka marrëveshje të fshehtë, nuk ka pengim, shfajësim komplet dhe i plotë. Ta mbajmë Amerikën të Mrekullueshme’, shkroi Trump në ‘Facebbok’.

Screenshot_18.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012244939804077
array(1) { ["section"]=> string(60) "trump-reagon-per-here-te-pare-per-raportin-e-mullerit-157738" }