Trump zbulon votën e tij: Ia hodha një djali që quhet…

Publikuar tek: bota, më 22:00 24-10-2020 Trump zbulon votën e tij: Ia hodha një djali që quhet… Donald Trump

Donald Trump ka zbuluar se kë ka votuar sot në Florida për President të ardhshëm në SHBA.

 

“Votova për një djalë që quhet…”, kjo vuri në dyshim gazetarët.

Trump zbuloi se votoi për veten, teksa theksoi se votimi në qendrën ku shkoi ishte perfekt dhe shumë strikt.

Pas 10 ditësh Donald Trump do të mësojë nëse do të arrijë fitoren e madhe të një mandati të dytë për President të SHBA, apo do të humbasë kundrejt Biden.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Franca në ALARM, regjistrohen mbi 45 mijë raste në 24 orët e fundit
Kjo është qyteza ku të gjithë duan Donald Trump, kush nuk e pëlqen shihet si ‘Delja e Zezë’ »
Article Logic
Execution time: 0.010447978973389
array(1) { ["section"]=> string(59) "trump-zbulon-voten-e-tij-ia-hodha-nje-djali-qe-quhet-225044" }