Trupa e Portokallisë me pushime në Dhërmi, Eneda u shpjegon "stafidhen"

Publikuar tek: aktualitet, më 18:50 01-08-2015 Trupa e Portokallisë me pushime në Dhërmi, Eneda u shpjegon

Trupa e aktorëve të “Portokallisë” kanë zgjedhur të pushojnë në plazhin e Dhërmiut ku duket se po kalojnë çaste fantasitike, duke improvizuar edhe lojëra në grup.

E ku një nga këto lojëra është edhe pantomime, çka nuk është shumë larg realitetit të televizionit dhe spektaklit humoristik të Portokallisë. Në këtë rast Enedës i është dashur të shpjegojë stafidhen (rrushin e thatë) vetëm me anë të shenjave.

“E dua detin e Jonit, nuk kam ç’bëj, nuk e braktis dot”, shkruan Eneda. E kush nuk do ta donte detin e Joint në këto ditë të nxehta vere? 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lajm i fundit / Arrestohen dy shqiptarë në Itali me 36 kg heroinë me vlerë 2 milionë euro (Video)
Ja kush është “miku” i Edi Ramës që përfiton tenderin me vlerë 61 milionë euro »
Article Logic
Execution time: 0.01137900352478
array(1) { ["section"]=> string(74) "trupa-e-portokallise-me-pushime-ne-dhermi-eneda-u-shpjegon-stafidhen-17510" }