Truproja i Vangjush Dakos e pëson keq, pengohet dhe bie nga makina (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:41 15-12-2019 Truproja i Vangjush Dakos e pëson keq, pengohet dhe bie nga makina (Video)

Truproja i ish-kryebashkiakut të Durrësit Vangjush Dako, pengohet dhe bie sapo del nga makina.

Momenti i kapur nga kamerat po bën xhirron e rrjetit. Në video duket makina e famshme “Range Rover” e Dakos që ndalon pranë Muzeut të Dëshmorëve teksa ndalon dhe nga dera e parë zbret ish–kryebashkiaku.

Pak sekonda më pas bën të zbresë edhe truproja i tij, por pengohet dhe rrëzohet keq.

Ndiqni pamjet:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076169967651367
array(1) { ["section"]=> string(78) "truproja-i-vangjush-dakos-e-peson-keq-pengohet-dhe-bie-nga-makina-video-189496" }