Tubimi para kryeministrisë, grupimi i tifozave kuq e zi i bashkohet protestës për detin

Publikuar tek: sport, më 17:57 02-02-2018 Tubimi para kryeministrisë, grupimi i tifozave kuq e zi i bashkohet protestës për detin

Ditën e nesërme shoqëria civile dhe disa shoqata patriotike ka organizuar një protestë para kryeministrisë për marrëveshjen e detit me Greqinë.

Por kësaj proteste i janë bashkuar edhe tifo-grupi i tifozëve të kombëtares “tifozat kuq e zi”.

Lajmin ata e kanë bërë me dije përmes rrjeteve sociale ku i bëjnë thirrje të gjithëve të marrin pjesë në këtë protestë.

Tubimi do të fillojë në orët e para të mëngjesit dhe pritet të jetë goxha masive.

Më poshtë postimi TKZ:

Screenshot_2.jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093040466308594
array(1) { ["section"]=> string(93) "tubimi-para-kryeministrise-grupimi-i-tifozave-kuq-e-zi-i-bashkohet-protestes-per-detin-108882" }