Tump i kërkon dorën, por Melania e injoron keq. Gjesti i Zonjës së Parë tërheq vëmendjen e mediave (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 20:04 22-05-2017 Tump i kërkon dorën, por Melania e injoron keq. Gjesti i Zonjës së Parë tërheq vëmendjen e mediave (VIDEO)

Tump i kërkon dorën, por Melania bën gjestin që tërhoqi vëmendjen e mediave.

Presidenti i SHBA-ve Donald Trump dhe zonja e parë, teksa zbritën në Tel Aviv këtë të hënë, Melania jo vetëm që refuzon dorën e bashkëshortit, por madje ia shtyn me inat.

Gjesti tërhoqi vëmendjen e të gjitha mediave, ndonëse më vonë çifti u kap sërish nga duart. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01262092590332
array(1) { ["section"]=> string(108) "tump-i-kerkon-doren-por-melania-e-injoron-keq-gjesti-i-zonjes-se-pare-terheq-vemendjen-e-mediave-video-79579" }