Tuna është shtatzënë dhe në muajin e shtatë, ja kush është babai (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:58 23-10-2016 Tuna është shtatzënë dhe në muajin e shtatë, ja kush është babai (Video)

Këngëtarja Alltuna Sejdiu është shtatzënë në muajin e shtatë, çka është munduar ta mbajë të fshehtë, deri tani.

Ka qenë emisioni “Ekspres Rozë” që fillimisht ka ngritur ndyshimet pas mos-shfaqjes për një kohë të gjatë të këngëtares në publik, që sipas thashethemeve po fsheh ndryshimet në trup, ndërsa videoklipi i publikuar së fundmi, ku nuk dallohet asnjë ndryshim te këngëtarja, rezulton të jetë xhiruar kohë më parë.

Mesa duket shumë shpejt Tuna dhe Cozman do të bëhen prindër.

 

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029226064682007
array(1) { ["section"]=> string(75) "tuna-eshte-shtatzene-dhe-ne-muajin-e-shtate-ja-kush-eshte-babai-video-57149" }