Tuna i hipën dinosaurit: Është më mirë me të

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:04 26-04-2016 Tuna i hipën dinosaurit: Është më mirë me të

“Është më mirë të ngasësh një dinosaur”, kështu shkruan Tuna Sejdiu teksa i qendron hipur .

Kjo foto është ndryshe nga ato që kemi parë deri tani nga këngëtarja dhe shumë prej ndjekësve të saj janë duke pyetur për mesazhin.

Thoni ta ketë pasur për reperin Cozman?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071330070495605
array(1) { ["section"]=> string(49) "tuna-i-hipen-dinosaurit-eshte-me-mire-me-te-38737" }