Tuna më e dashuruar se kurrë: Duam deri në frymën e fundit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:49 05-12-2016

Shtatzania dhe lidhja e re me Patris Berishën kanë krijuar një periudhë fantastike për Tunën, e cila nuk ngurron ta shpreh me fjalë atë që po përjeton.

Këngëtarja do marrë pjesë këtë vit në festivalin “Kënga Magjike”.

“Duam” titullohet kënga me të cilën Tuna konkurron, ndërsa shkruan: “Duam edhe nëse ndryshoj edhe pas disa vitesh edhe nëse sëmurem edhe kur të mos jemi më si sot edhe kur të bëhemi prindër edhe kur të plakemi deri në frymën e fundit DUAM...”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024805068969727
array(1) { ["section"]=> string(63) "tuna-me-e-dashuruar-se-kurre-duam-deri-ne-frymen-e-fundit-61630" }