Tuna ndryshon tërësisht pamje dhe...ja si duket tani (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:12 25-08-2015 Tuna ndryshon tërësisht pamje dhe...ja si duket tani (FOTO) Altuna Sejdiu

Këngëtarja nga Mqedonia Altuna Sejdiu njihet për ndryshimet e saj të befasishme.

Këtë herë, Tunës i ka shkrepur në kokë të ndrsyhojë ngjyrën e flokëve. Dhe ashtu ka bërë. I ka kthyer në jeshile.

Ky ndryshim ka habitur fansat e saj të cilët ishin mësuar së fundim ta shikonin bjonde këngëtaren.

Vetë ajo duket e kënaqur me ndryshimin e ri, edhe pse një pjesë e mirë mendojnë se Tuna e ka bërë këtë thjesht sa për të rënë në sy, pasi jeshilja në flokë, nuk bën për të.

Të tjerë e akuzojnë se ka kopjuar Ronela Hajatin e cila gjithashtu këtë verë është shfaqur kokë jeshile.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.35564112663269
array(1) { ["section"]=> string(61) "tuna-ndryshon-teresisht-pamje-dhe-ja-si-duket-tani-foto-19139" }