Tuna publikon këngën e re “Nobody there”, 70k klikime në një ditë (Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 01:00 21-06-2015

Tuna ka publikuar këngën e saj të re të përfolur shumë në media “Nobody there”, një video muzikore artistike e paralajmëruar vetëm pak ditë më parë e që vjen si befasi për skenën muzikore.

Një video me plot sharm dhe me skena të pasura vallëzimi, e shfaqin Tunën më të thjeshtë dhe pa ekstravagancë, por duke demonstruar lëvizje akrobatike me Simone Pigliacellin, i cili merr pjesë si aktor në videoklip, e me të cilin këngëtarja e fioi edhe Dancing ëith the Stars 5.

Skenat e klipit që demonstrojnë luftën e Tunës ndër vite në skenën muzikore e ku ajo e sheh veten si më të madhen e fitimtare, i ka nxjerrë Max Production, në vet regjinë artistike të Tunës.

Muzika është punuar nga DaBeatFreakz, producentë me famë ndërkombëtare që prapa vetes kanë pasur edhe dhjetëra muzikantë të tjerë, e që më parë kanë punuar edhe me emra si Usher, Justin Bieber dhe Katy Perry.

Me ndihmën e Joni Pecit, Tuna ka pasur garderobën e KTZ, brendit të njohur botëror që ka veshur emra si Jay Z dhe Rihanna, teksa kokorja e jashtëzakonshme që ka këngëtarja besohet të jetë punuar nga tetë persona nga Malakai, i cili së fundmi punoi me Madonnan, teksa më parë edhe me Rihannan.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vlorë, policia merr ne ruajtje materialet zgjedhore në 432 Qendra Votimit
Llalla: Ka kandidatë të inkriminuar, por s’është dita e përshtatshme për emra konkretë »
Article Logic
Execution time: 0.013159036636353
array(1) { ["section"]=> string(74) "tuna-publikon-kengen-e-re-nobody-there-70k-klikime-ne-nje-dite-video-14163" }