Tuna sot është nënë, por çfarë thotë Cozman për ish-të dashurën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:02 09-06-2017 Tuna sot është nënë, por çfarë thotë Cozman për ish-të dashurën

Pas një lidhje të gjatë e të shumëpërfolur, çifti Tuna-Cozman u nda.

Tashmë këngëtarja është nënë, dhe bashkë me Patris Berishën po rrisin fëmijën e tyre.

Cozman, i pyetur nga “Prive” dhe ka treguar çfarë mendon për lidhjen e Tunës me Patrisin.

“Me Tunën, ajo histori mbaroi. Nuk jam më me të dhe kaq. Ajo është e kaluar, kështu që “bye, bye”. S’jam më”,-tha Cozman. I pyetur se si e sheh të kaluarën me Tunën, reperi shtoi se nuk ka më ndjenja për të. “Të kaluarën me Tunën e shoh si çdo të kaluar tjetër. Nuk e shoh aq uau. S’ka më ndjenja… ”,-tha reperi.

Por çfarë mendon Cozman kur e sheh ish të dashurën e tij përkrah Patris Berishës dhe për shtatzëninë e saj? Cozman tregon, “Për momentin nuk më intereson, nuk ka të bëjë me mua asgjë më. Le të jetojnë jetën e tyre”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026535034179688
array(1) { ["section"]=> string(68) "tuna-sot-eshte-nene-por-cfare-thote-cozman-per-ish-te-dashuren-81850" }