Tuna vazhdon “keqtrajtimet” ndaj Cosman

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:33 08-06-2015 Tuna vazhdon “keqtrajtimet” ndaj Cosman

Këngëtarja shqiptare Altuna Sejdiu vijon “të keqtrajtojë “ të dashurin e saj. Pas fotove, ku ajo i hypën në qafë, apo fle me të në stolin e aeroportit, kësaj here Tuna servir një foto tjetër jo pak provokuese me të dashurin e saj Cosman. Me sa duket nga foto Tuna e ka kapur për veshi të dashurin dhe  kanë pozuar, megjithatë nuk dihet se çfarë “gabimi” ka bërë Cosman që “keqtrajtohet” nga këngëtarja.

tuna 2

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021161079406738
array(1) { ["section"]=> string(43) "tuna-vazhdon-keqtrajtimet-ndaj-cosman-12951" }