Turi dhe Orinda tregojnë “folezën” e re martesore (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:31 08-09-2017 Turi dhe Orinda tregojnë “folezën” e re martesore (FOTO)

Orinda Huta dhe Turjan Hyska ishte një nga çiftet që këtë vit kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Pas dasmës përrallore dhe pushimeve luksoze, Orinda dhe Turi i janë rikthyer jetës  në kryeqytet me angazhimet e tyre të shumta profesionale.

Si burrë e grua, ata tashmë kanë marrë një hapsirë të re ku mund të ken privatësinë e tyre. Në një foto të postuar nga Orinda shfqen disa detaje të shtëpisë. Në atë çka duket në foto bëhet fjalë për një shtëpi mjaft luksoze dhe të arreduar me shum klas.

Më poshtë foto:

Screenshot_5_copy_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077028274536133
array(1) { ["section"]=> string(58) "turi-dhe-orinda-tregojne-folezen-e-re-martesore-foto-91648" }