Turistët e huaj zbulojnë lumin me ujëra të zeza te Mali i Robit: Na thanë se Shqipëria ishte vend i bukur

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:35 10-07-2017 Turistët e huaj zbulojnë lumin me ujëra të zeza te Mali i Robit: Na thanë se Shqipëria ishte vend i bukur

Dy turistë të huaj kanë denoncuar përmes një video situatën e rënduar mjedisore te Mali i Robit.

Ata shprehen të zhgënjyer me atë çka kanë gjetur në Shqipëri, ndryshe nga çfarë u është thënë.

“Na thanë se Shqipëria është vend i bukur. Kjo është e vërtetë ju keni vende shumë të bukura, por kujdes shumë pak. Është e paimagjinueshme të derdhësh ujërat e zeza në det", ka shkruar turisti.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Luftojnë” për kreun e PD-së, Basha dhe Selami u takuan në kafe pastaj folën para qytetarëve
Çmime të kripura, as në bregdetin e jugut pijet nuk janë më të shtrenjta sesa në Përrenjas »
Article Logic
Execution time: 0.013180017471313
array(1) { ["section"]=> string(110) "turistet-e-huaj-zbulojne-lumin-me-ujera-te-zeza-te-mali-i-robit-na-thane-se-shqiperia-ishte-vend-i-bukur-85590" }