Turistët kosovarë gjejnë 50 emigrantë sirianë në Kepin e Rodonit

Publikuar tek: aktualitet, më 18:48 01-09-2020 Turistët kosovarë gjejnë 50 emigrantë sirianë në Kepin e Rodonit Ilustruese

Disa turistë kosovarë janë përballur me një situatë të pazakontë gjatë eksplorimit në Kepin e Rodonit.

Ndërsa ishin duke shëtitur, ata kanë gjetur 50 emigrantë sirianë të cilët e kishin kaluar natën në atë vend.

Ende nuk dihet nëse refugjatët e kanë zgjedhur si një vend të përkohshëm qëndrimi apo i ka lënë dikush atje.

Ndërkohë turistët nga Kosova thonë se kanë njoftuar policinë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « I shpallur në kërkim për marrëdhënie seksuale me të pa mbrojtur, arrestohet në kufi 46 vjeçari, po arratisej drejt Greqisë (EMRI)
Policia ndëshkon shoferët e pabindur, afro 1000 gjoba dhe 5 të arrestuar, bllokon 41 patenta »
Article Logic
Execution time: 0.0094280242919922
array(1) { ["section"]=> string(71) "turistet-kosovare-gjejne-50-emigrante-siriane-ne-kepin-e-rodonit-218921" }