Turistët në doganën e Murriqanit, kjo që shohin këtë mëngjes...nuk është aspak e bukur!!

Publikuar tek: aktualitet, më 08:22 07-05-2017 Turistët në doganën e Murriqanit, kjo që shohin këtë mëngjes...nuk është aspak e bukur!!

Kjo është pamja me të cilën janë ndeshur këtë mëngjes udhëtarët në doganën e Murriqanit: Plehra pafund...

E ndërsa u duhet të presin në rradhë të gjata për të kaluar kufirin atyre u duhet të përballen edhe me erën e pakëndshme që vjen nga koshat e tejmbushur.

Kujtojmë se tani jemi dhe në sezonin turistik dhe nuk ka asgjë të bukur e turistike në këto foto që mbërrijnë në redaksinë e newsbomb.al.

pleh.jpg

pleh1.jpg

pleg2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ngjarje e rëndë, shkrumbohet makina e ish-shefit të komisariateve. ZBULOHET DETAJI I FORTË
Vdes në Francë Ish-Sigurimsi i Shtetit Mark Dodani »
Article Logic
Execution time: 0.013315916061401
array(1) { ["section"]=> string(89) "turistet-ne-doganen-e-murriqanit-kjo-qe-shohin-kete-mengjes-nuk-eshte-aspak-e-bukur-77770" }