Turisti irlandez përballon i vetëm sulmin e turmës turke në Stamboll (Video)

Publikuar tek: bota, më 16:39 27-08-2015

Video ku një turist irlandez përfshihet në një sherr me disa turq në një treg të Stambollit, është kthyer në “hit” në mbarë botën.

Konflikti ka nisur pasi produktetet që ndodheshin brenda një figoriferi u rrëzuan në tokë në momentin kur turisti hapi derën. Shitësi i dyqanit ka dal me një shkop në dorë dhe ka goditur irlandezin.

Në konfliktin mes tyre janë përfshirë dhe disa turq të tjerë të cilët e kanë goditur turistin e vetëm me sende të ndryshme në kokë dhe trup, megjithatë ai ka mundur që tu bëjë ballë shumë mirë sulmuesve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0059969425201416
array(1) { ["section"]=> string(80) "turisti-irlandez-perballon-i-vetem-sulmin-e-turmes-turke-ne-stamboll-video-19332" }