Turisti ukrainas shkon në spitalin e Vlorës për ndihmë por ndërron jetë! Policia: Ishte me pushime në një hotel te ‘Uji i Ftohtë’

Publikuar tek: aktualitet, më 11:28 26-08-2020 Turisti ukrainas shkon në spitalin e Vlorës për ndihmë por ndërron jetë! Policia: Ishte me pushime në një hotel te ‘Uji i Ftohtë’ Ilustruese

Në orën 04:00 të mëngjesit të sotëm, në Spitalin Rajonal Vlorë ka shkuar për ndihmë mjekësore një turist nga Ukraina O.A., 44 vjeç.

Ky shtetas, njofton policia, ka qenë akomoduar me pushime në një hotel në lagjen "Ujë i Ftohtë" Vlorë dhe pasi ka ndjerë komplikacione shëndetësore është transportuar në spital, vend në të cilin ka ndërruar jetë.

Nga veprimet dhe hetimet paraprake dyshohet se 44 vjeçari ka ndërruar jetë si pasojë e sëmundjes kronike të Hepatitit C.

Materialet iu referuan Prokurorisë Vlorë për vlerësim juridik.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « OFL 'shigjeton' në Elbasan, Durrës dhe Tiranë, kush janë 6 kriminelët e dënuar, mes tyre vëllezërit Çala të përfshirë në grabitjen e Rinasit
SHBA/ 29-vjeçari u qëllua 7 herë me plumba para syve të 3 fëmijëve të tij, Beyonce dhe Cardi B mbështetje për gjithë njerëzit me ngjyrë që masakrohen »
Article Logic
Execution time: 0.012655973434448
array(1) { ["section"]=> string(132) "turisti-ukrainas-shkon-ne-spitalin-e-vlores-per-ndihme-por-nderron-jete-policia-ishte-me-pushime-ne-nje-hotel-te-uji-i-ftohte-218284" }