Turizëm elitar nga Pogradeci? Shihni panoramën E TMERRSHME me të cilën zgjohet qyteti (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:23 12-04-2018 Turizëm elitar nga Pogradeci? Shihni panoramën E TMERRSHME me të cilën zgjohet qyteti (FOTO) Gjendja në rrugët e qytetit të Pogradecit

Është cilësuar ndër qytetet më të bukura të Shqipërisë, qytet me të cilin krenohemi për pamjet dhe natyrën që ofron.

Por fatkeqësisht, nuk i ka shpëtuar ende problemit kryesor të dhe shumë qyteteve shqiptare; ndotjes masive dhe plehrave në çdo cep të rrugëve. Rrugë plot me plehra, dhe kosha të tej mbushur, kjo është panorama me të cilët qytetarët zgjohen çdo mëngjes.

Pogradeci është një qytet turistik, por e rëndësishme për zhvillimin e turizmit nuk është vetëm destinacioni, por edhe rrugët, mirëmbajtja e qytetit, që për fat të keq lë shumë për të dëshiruar.

30710567_10157165912293765_5403739173913886720_n.jpg

 30594851_10157165912188765_455941685055062016_n.jpg

30624491_10157165912363765_7275228094623907840_n_1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Skenari i Ngjelës: Meta detyroi Llallën të flasë kundër ambasadorit amerikan
Shqiptari arrestohet me gjysëm kile kokainë, e kishte fshehur mes copave të djathit të bardhë (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010668039321899
array(1) { ["section"]=> string(91) "turizem-elitar-nga-pogradeci-shihni-panoramen-e-tmerrshme-me-te-cilen-zgjohet-qyteti-116599" }