Turizmi, Rama: Shqipëria ndër 3 destinacionet e para të një kompanie skandinave

Publikuar tek: aktualitet, më 17:47 19-03-2015 Turizmi, Rama: Shqipëria ndër 3 destinacionet e para të një kompanie skandinave

Kryeministri Rama është ka ndarë me fansat në faqen e tij në Facebook lajmin se Shqipëria është renditur e para, ndër 3 destinacionet më emocionuese dhe të veçanta në Europë.

“Lajme të mira për turizmin para sezonit: Shqipëria renditet e para ndër 3 destinacionet më emocionuese dhe të veçanta në Europë, nga një rrjet i agjensive skandinave të turizmit :)”, shkruan Edi Rama në facebook.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pukë, arrestohet 48 vjeçari i kërkuar për shfrytëzim prostitucioni
1 milion përdoruesve në Shqipëri, mund tu ndërpritet interneti »
Article Logic
Execution time: 0.012720823287964
array(1) { ["section"]=> string(82) "turizmi-rama-shqiperia-nder-3-destinacionet-e-para-te-nje-kompanie-skandinave-6378" }