Turjan Hysko mesazh të fortë vëllait: Dikush atje sipër është krenar për ty

Publikuar tek: foto-e-dites, më 06:15 24-10-2016 Turjan Hysko mesazh të fortë vëllait: Dikush atje sipër është krenar për ty

Eljo Hysko është kryetari i ri i FRESSH-it që do të drejtojë forumin e të rinjve socialistë në mandatin e ardhshëm. 

Edhe pse zyrtarisht nuk janë shpallur rezultatet për të gjashtë kandidatët që garuan, në rrjetet sociale kanë filluar urimet e mbështetësve dhe fresshistëve për kryetarin e ri.

Një mesazh i veçantë është ai i vëllait të vet, moderatorit të njohur të Oktapod Turjan Hysko.

“Dikush atje sipër është krenar për ty” shkruan moderator duke postuar foton e të vëllait.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aktorja, Hajrie Rondo 'Simbol i Qytetit': I thash sëmundjes ik tutje se kam pak punë
Flet nëna e Matilda Makoçit: Është e fortë, i përballoi të gjitha »
Article Logic
Execution time: 0.01207709312439
array(1) { ["section"]=> string(80) "turjan-hysko-mesazh-te-forte-vellait-dikush-atje-siper-eshte-krenar-per-ty-57186" }