Turma e kalimtarëve ngre peshë autobusin për të shpëtuar çiklistin

Publikuar tek: bota, më 15:31 29-05-2015

Rreth 100 njerëz janë mbledhur menjëherë pas një aksidenti në rrugët e Londrës, për të ndihmuar një çiklist që kishte ngecur poshtë autobusit.

Çiklisti u përplas me autobusin dhe u bllokua poshtë tij, por reagmi i shpejtë i qytetarëve, të cilët kanë bashkuar forcën dhe kanë ngritur peshë autobusin, ka qenë vendimtar për jetën e tij.

Çiklisti është dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë shëndetësore por jashtë rrezikut për jetën.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012696027755737
array(1) { ["section"]=> string(72) "turma-e-kalimtareve-ngre-peshe-autobusin-per-te-shpetuar-ciklistin-12236" }