“Turp dhe faqe e zezë”, nxënësi nga Tirana denoncon kaosin në shpërndarjen e librave

Publikuar tek: politike, më 16:38 28-08-2017 “Turp dhe faqe e zezë”, nxënësi nga Tirana  denoncon kaosin në shpërndarjen e librave

Këtë herë është nxënësi dixhital ai që denoncon te ish-kryeministri Sali Berisha.  Nëpërmjet një videoje nxënësi tregon kaosin dhe radhën e gjatë në pritje të marrjes së librave në shkollën Vasil Shanto.

DENONCIMI I PUBLIKUAR NGA BERISHA:

Rradhe ne pisk te zhegut per librat ne shkolla!

Lexoni dhe shikoni videon e nxenesit dixhital! sb

"Pershendetje Berisha ! Shiko se si behet radha per shpendarjen e librave ne shkollen Vasil Shanto . Turp dhe faqe e zeze . Shiko cfare behet per dijen e femijeve tane . Te pershendes uroj cdo te mir per ty .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090479850769043
array(1) { ["section"]=> string(87) "turp-dhe-faqe-e-zeze-nxenesi-nga-tirana-denoncon-kaosin-ne-shperndarjen-e-librave-90435" }