TURP/ Shikoni se çfarë i dhanë për të ngrënë në darkë mjekut në Klinikën Infektive

Publikuar tek: rajon, më 09:47 04-07-2020 TURP/ Shikoni se çfarë i dhanë për të ngrënë në darkë mjekut në Klinikën Infektive Klinika Infektive ne Kosove

Një mjek i Qendrës Klinike Universitare të Kosovës ka publikuar një fotografi të darkës që i është shërbyer në punë, raportojnë mediat kosovare.

Në pako shihet vetëm një copë mish viçi, një copë djathë dhe një kos, me të cilat mjeku do të kalojë gjithë natën duke u shërbyer të sëmurëve me koronavirus.

Një turp pë rautoritetet e Klinikës Infektive në Kosovë, që tallen me mjekët që po sakrifikojnë veten e tyre për t'u shërbyer pacientëve të infektuar me COVID-19.

Sipas mediave kosoavre, cilësia e ushqimit në QKUK ka qenë një prej problemeve që është raportuar shumë herë, por asnjë masë nuk është marrë.

mj2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090138912200928
array(1) { ["section"]=> string(88) "turp-shikoni-se-cfare-i-dhane-per-te-ngrene-ne-darke-mjekut-ne-kliniken-infektive-212777" }