Tv Klan apo Top Channel? Arbana Osmani i jep fund dyshimeve, tregon njëherë e mirë se ku do ta shikojmë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:22 07-08-2019 Tv Klan apo Top Channel? Arbana Osmani i jep fund dyshimeve, tregon njëherë e mirë se ku do ta shikojmë

Pas një fotoje me familjen e gazetarit të njohur Ardit Gjebrea, në media u aludua se moderatorja Arbana Osmani mund të largohet nga Top Channel për të shkuar në Tv Klan.

Kjo duke marrë shkas edhe nga mosmarrëveshjet me drejtorin e Top Channel Ben Blushi disa muaj më parë.

Mirëpo për këtë ka reaguar vetë moderatorja. Ajo ka publikuar në Instastoryn e saj një njoftim, ku thotë se të gjithë të interesuarit që duan të ndajnë historitë e tyre të shkruajnë në emailin e Top Channel.

Kështu ajo shuan njëherë e mirë zërat për largim nga televizioni ku ka nisur dhe ushtruar të gjithë karrierën e saj si gazetare.

fghvgkj.jpg

auto_-640-0-5d489beeda3621565072416 (1).jpg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0093691349029541
array(1) { ["section"]=> string(108) "tv-klan-apo-top-channel-arbana-osmani-i-jep-fund-dyshimeve-tregon-njehere-e-mire-se-ku-do-ta-shikojme-174620" }