TVSH masakron De Biasin për mënyrën si u soll në mikrofonin e Televizionit Publik Shqiptar

Publikuar tek: sport, më 22:09 09-10-2016 TVSH masakron De Biasin për mënyrën si u soll në mikrofonin e Televizionit Publik Shqiptar

TVSH në komentet e fundit duket se e masakron De Biasin edhe për mënyrën si u soll në mikrofonin e Televizionit Publik Shqiptar.

Ishte Pano Xhixho që e hapi debatin dhe duke diskutuar pas ndeshjes deklaroi se “nuk më erdhi mirë që trajneri de Biasi e la mikrofonin e TVSH pa përfunduar bisedën me ne por iku ashtu”.

“Nuk është korrekte nga ana e tij” tha drejtori i departamentit sportiv. “Nuk është normale që të mos rrish në intervistë. Të paktën duhet të qëndronte të na përshëndeste” plotëson Hygerta Sako që drejton emisionin.

Çim Muça, shkon edhe më tej kur hedh indirect akuza për supersport: “Ndoshta është ndonjë media më e fortë që e merr dhe e tërheq” tha ish-trajneri.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01789402961731
array(1) { ["section"]=> string(96) "tvsh-masakron-de-biasin-per-menyren-si-u-soll-ne-mikrofonin-e-televizionit-publik-shqiptar-55625" }