TVSH s’transmeton emisionin sportiv.Thoma Gëllçi me ‘’dorë të hekurt’’ apo probleme teknike?!

Publikuar tek: sport, më 11:41 08-09-2016 TVSH s’transmeton emisionin sportiv.Thoma Gëllçi me ‘’dorë të hekurt’’ apo probleme teknike?!

Ka nisur dje zyrtarisht Kategoria Superiore me katër ndeshjet e para të javës së parë. Sot do të luhet takimi përmbyllës i kësaj jave në Shkodër me ndeshjen Vllaznia – Kukësi. 

E çuditshme por e vërtetë, TVSH ka harruar të bëj emisionin sportiv në ditën e parë të kampionatit. Dje në mbrëmje ka nisur zyrtarisht “Ora Skaner” në Ora Neës, ka nisur “Fair Play” në Neës 24, ndërkohë që pak ditë më parë nisi dhe “Procesi Sportiv” në Top Channel.

Në TVSH kanë harruar të bëjnë emisionin në ditën e parë. Burime pranë Televizionit Publik bëjnë të ditur se kjo “harresë” ka lidhje me ndryshimet e brëndshme në institucion, ardhjen e drejtorit të ri Thoma Gëllçi dhe të tjera ndryshime që po prekin emisionet e sezonit të kaluar.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022979021072388
array(1) { ["section"]=> string(93) "tvsh-s-transmeton-emisionin-sportiv-thoma-gellci-me-dore-te-hekurt-apo-probleme-teknike-52290" }