“Ty të dedikova jetën dhe me ty kam ngecur”, për çfarë e ka fjalën Elvana Gjata (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:48 07-10-2017 “Ty të dedikova jetën dhe me ty kam ngecur”, për çfarë e ka fjalën Elvana Gjata (FOTO)

Elvana Gjata është një nga zërat e preferuar të publikut shqiptar.

Këngëtarja është mjaft aktive në mediat sociale ku zakonisht poston në lidhje me projektet e saj në muzikë, por jo vetëm.

Postimi i fundit i Elvanës hedh shumë dyshime. “Ty të dedikova jetën dhe me ty ngeca”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.  Ndërkohë mbetet e paqartë se çfarë ka dashur të thotë. 

 

123.png

elv-2-650x358.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Moderatoret i nxorrën sekretin e shtatzanisë në "shesh" Zajminës, tregojnë muajin në të cilin ndodhet
Stresi nuk i reziston gjoksit të Encës, ja si shprehet reperi »
Article Logic
Execution time: 0.010078907012939
array(1) { ["section"]=> string(87) "ty-te-dedikova-jeten-dhe-me-ty-kam-ngecur-per-cfare-e-ka-fjalen-elvana-gjata-foto-95072" }