U aksidentua me motor, ndërron jetë në spital i riu nga Tirana; Mesazhet prekëse në facebook (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 06:44 19-04-2017 U aksidentua me motor, ndërron jetë në spital i riu nga Tirana; Mesazhet prekëse në facebook (FOTO)

Një ditë pasi u aksidentua me motor në rrugën e Elbasanit në Tiranë ka ndërruar jetë në spital 20-vjeçari Enes Berisha.

Ai u aksidentua pasditen e së dielës ”, pranë Policisë Ushtarake në Sauk, duke drejtuar motorin tip “Burgman”, me targa TR 594 D, pasi ka humbur kontrollin e drejtimit të mjetit.

Sipas njoftimit zyrtar të policisë, ai u përplas menjë shtyllë, duke marrë plagë të rënda vetë, si dhe dukje u plagosur një person tjetër që udhëtonte bashkë me të, Eno Meçe, 18 vjeç, banues në Tiranë.

Ndërkohë, pas lajmit të keq për humbjen e tij, miqtë e të riut kanë postuar mesazhe prekëse në profilin e tij në facebook. 

 

3.jpg

1.jpg

 

2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr i madh në Mallakastër, digjen dy banesa, rrezikohen edhe të tjera
Ka ardh kushëriri të pimë kafe’, si u dënuan taksisët e prostitutave të luksit »
Article Logic
Execution time: 0.010895967483521
array(1) { ["section"]=> string(101) "u-aksidentua-me-motor-nderron-jete-ne-spital-i-riu-nga-tirana-mesazhet-prekese-ne-facebook-foto-75645" }