U aksidentua rëndë, këngëtari shqiptar blen makinë të re. FOTOT i publikon e dashura

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:50 11-08-2017 U aksidentua rëndë, këngëtari shqiptar blen makinë të re. FOTOT i publikon e dashura

Këngëtari shqiptar, reperi i pëlqyer i të gjithë të rinjve, Gjiko, u aksidentua rëndë me makinë.

Makina u bë “copë-copë” por Gjiko ia hodhi paq. Fill pas aksidentit ai ka blerë një makinë të re fotot e të cilave i ka publikuar e dashura e tij Elita Rudi.

S’na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë ta gëzojë dhe...me mend në kokë!

gjik.jpg

gj.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 1.0530080795288
array(1) { ["section"]=> string(88) "u-aksidentua-rende-kengetari-shqiptar-blen-makine-te-re-fotot-i-publikon-e-dashura-88807" }