U akuzua për prostitucion me të mitura, çfarë bën sot parukiere Merita

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:40 19-10-2016 U akuzua për prostitucion me të mitura, çfarë bën sot parukiere Merita

Të gjithëve iu kujtohet parukierja Merita Merja, e vënë në qendër të akuzave që nisën me një sherr banal në qendrën e saj estetike dhe pasuan me akuza për prostitucion me të mitura. Një vajzë akuzoi përmes rrëfimeve e sms-ve denoncuese në rrjetet sociale se në moshën 16 vjeçare ajo është detyruar nga parukiere Merita të prostituonte por një gjë e tillë u mohua me forcë nga parukierja.

Po çfarë bën sot parukierja, tanimë, më e famshme në Tiranë? Ajo vazhdon aktivitetin e saj normal ndërsa thotë se çështja vazhdon të ndiqet nga organet e drejtësisë.

E kontaktuar nga newsbomb.al, Merja nuk ka pranuar të japë shumë detaje por ka thënë se kishte të drejtë ndaj dhe punon e qetë.

“Aktivitet im vazhdon si normalisht sepse isha me të drejtë”, ka thënë parukiere Merita për newsbomb.al.

par.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025190114974976
array(1) { ["section"]=> string(75) "u-akuzua-per-prostitucion-me-te-mitura-cfare-ben-sot-parukiere-merita-56706" }