U arratis pas vrasjes, ndalohet nga policia 35-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 13:25 10-06-2015 U arratis pas vrasjes, ndalohet nga policia 35-vjeçari

Policia ka arrestuar 35-vjeçarin Vasil Rabelin pasi ishte shpallur në kërkim si i dyshuar për vrasje. Rabeli akuzohet për një vrasje të ndodhur në Tiranë tek Liqeni i Thatë, ku mbeti viktimë shtetasi me iniciale A.D.

Policia dyshon se autor i kësaj ngjarje është 35-vjeçari  Rabeli i cili në bashkëpunim me shtetasin G.GJ  ka qëlluar me armë zjarri viktimën dhe më pas është larguar nga vendngjarja.

Rabeli akuzohet për “vrasje të kryer në bashkëpunim” dhe  “prodhim  dhe mbajtje pa leje të armëve luftarake”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Morën rryshfet, arrestohet mjekja dhe dy infermierë të spitalit të Vlorës, njëra shpallet në kërkim
5 mijë shqiptarë kërkojnë azil në Gjermani vetëm në muajin maj »
Article Logic
Execution time: 0.012582063674927
array(1) { ["section"]=> string(59) "u-arratis-pas-vrasjes-ndalohet-nga-policia-35-vjecari-13193" }