U arrestua për korrupsion, pas lirimit rikthehet në punë pedagogu i Universitetit të Shkodrës (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:18 16-02-2017 U arrestua për korrupsion, pas lirimit rikthehet në punë pedagogu i Universitetit të Shkodrës (VIDEO)

Në Nëntor të vitit 2016, shefi i Departamentit të Historisë në Universitetin “Luigj Gurakuqi” në Shkodër, Simon Lufi dhe zëvendësdekani Rokin Daberdaku u arrestuan për korrupsion pasiv.

Mirëpo emisioni “STOP” ka mësuar se Daberdaku është liruar dhe kthyer në punë, ndërsa Lufi vijon në arrest shtëpie.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019947052001953
array(1) { ["section"]=> string(104) "u-arrestua-per-korrupsion-pas-lirimit-rikthehet-ne-pune-pedagogu-i-universitetit-te-shkodres-video-68966" }