U arrestua se "bëri seks" me dhinë, 21-vjeçari habit me deklaratën në polici

Publikuar tek: bota, më 14:41 04-01-2019 U arrestua se

Një 21 vjeçar është arrestuar pasi akuzohet se ka përdhunuar një dhi, shkruan Mirror.

Ngjarja ka ndodhur në Malavi të Afrikës, pranë qytetit ku mbretëresha e Popit Madonna ka birësuar tre fëmijët e saj.  

Pronari i kafshës fillimisht mendoi se Kennedy Kambani po pëpiqej të vidhte dhinë.  

Për këtë arsye ai thirri disa njerëz dhe shkuan në vendin ku po kulloste dhia. Ata u shokuan kur panë 21-vjeçarin që po kryente marrëdhënie seksuale me dhinë.

Kambani u arrestua, por ajo që i habiti të gjithë ishte deklarata e tij në rajonin e policisë. 21-vjeçari tha se i kishte marrë leje kafshës që të bënte seks me të.  

3_Kennedy-Kambani1jpgrjpge (1).jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012642860412598
array(1) { ["section"]=> string(80) "u-arrestua-se-beri-seks-me-dhine-21-vjecari-habit-me-deklaraten-ne-polici-147506" }