U bë baba për herë të dytë, Chris Brown zbulon emrin e djalit të porsalindur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:26 01-12-2019 U bë baba për herë të dytë, Chris Brown zbulon emrin e djalit të porsalindur Chris Brown

Pak javë më parë Chris Brown u bë baba për herë të dytë. Dhe më në fund këngëtari ka zbuluar emrin e të porsalindurit të tij.

Ai publikoi një foto të tij, ku ishte shkruar nofka e vajzës së tij 5-vjeçare Royalty dhe bashkëngjitur emri i djalit.

'RORO & AEKO(ECHO)'- shkruhej në bluzën e Chris, si edhe në përshkrimin e fotos.

Dhe menjëherë mediat aluduan se “AEKO” është emri i djalit të 30-vjeçarit me ish të dashurën Ammika Harris.

Foshnja erdhi në jetë më 20 nëntor dhe Brown e ndau lajmin me fansat në Instagram.

Ndërkohë ende nuk ka publikuar asnjë foto të AEKO.

 

chris-brown.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02251410484314
array(1) { ["section"]=> string(82) "u-be-baba-per-here-te-dyte-chris-brown-zbulon-emrin-e-djalit-te-porsalindur-188044" }