‘U bë deti kos’, FOTOT ‘e nxehta’ të Oriola Marashit do ju lënë pa fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:38 16-07-2020 ‘U bë deti kos’, FOTOT ‘e nxehta’ të Oriola Marashit do ju lënë pa fjalë Oriola Marashi

“U bë deti kos.” Kështu shkruan Oriola Marashi mbi foto e publikuara pak orë më parë.

Oriola është ndër modelet më të ndjekura të showbizit shqiptar dhe tashmë dihet që foto e saj nuk i lënë shumë vend imagjinatës. Format perfekte trupore dhe pozat provokuese e kthejnë atë përherë në qendër të vëmendjes.

Po me foto e fundit që ka publikuar në Instagram, duket se “deti është bërë vërtet kos” për Oriolën.

FOTO:
Screenshot_4.jpg
Screenshot_5.jpg
Screenshot_6.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0057079792022705
array(1) { ["section"]=> string(74) "u-be-deti-kos-fotot-e-nxehta-te-oriola-marashit-do-ju-lene-pa-fjale-213964" }