U bë nënë para disa muajsh, Fatma nis punën nga shtëpia, asistent vogëlushi i saj (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:39 10-04-2020 U bë nënë para disa muajsh, Fatma nis punën nga shtëpia, asistent vogëlushi i saj (FOTO) Fatma, dhe Alfio

Moderatorja e njohur Fatma Methasani e cila u bë nënë për herë të parë para disa muajsh, ka publikuar një foto të ëmbël me vogëlushin e saj.

 Për shkak të situatës së krijuar prej Covid-19 Fatma ka filluar të punojë nga shtëpia dhe asistent personal ka vogëlushin e saj, Noah.

“Kam një asistent special kur punoj”, ka shkruar Methasani krah fotos kur shfaqet kompjuteri dora e vogël e djalit.

 343D3B2B-0CF3-4DF2-B24E-F932279C66D6-225x400_1.jpeg

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0086920261383057
array(1) { ["section"]=> string(91) "u-be-nene-para-disa-muajsh-fatma-nis-punen-nga-shtepia-asistent-vogelushi-i-saj-foto-202092" }