U bë nënë për herë të dytë, Arbana Osmani ndan foton e ëmbël me Diellin: Na shndriti sot

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:53 19-10-2020 U bë nënë për herë të dytë, Arbana Osmani ndan foton e ëmbël me Diellin: Na shndriti sot Arbana Osmani

Moderatorja e njohur Arbana Osmani sot u bë nënë për herë të dytë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Eduarti janë bekuar me një djalë të cilin e pagëzuan me emrin Diell.

Screenshot_15_copy.png

Ishte Eduarti ai që publikoi sot një foto të ëmbël me djalin në duar, teksa dha dhe lajmin e gëzueshëm. “Lindi Dielli”, shkruajti ai, ndërsa Arbana në foton e doçkave të vogla shkruan: Një Diell i vogël na shndriti sot. Faleminderit për të gjitha bekimet tuaja, Ju dua!

Screenshot_4_copy.jpg

Urimet për çiftin kanë qenë të shumta në komente dhe mesazhe private.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sot 25 vjeç, Enca publikon foto nga festa gjigande
I martuar me 3 fëmijë, INXHINIERI 61-vjeçar vishet me taka dhe funde të shkurtër: Dua një vështrim… »
Article Logic
Execution time: 0.012201070785522
array(1) { ["section"]=> string(93) "u-be-nene-per-here-te-dyte-arbana-osmani-ndan-foton-e-embel-me-diellin-na-shndriti-sot-224346" }