U bë nënë për herë të parë, publikohet FOTO e Diellza Kolgecit me vajzën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:02 28-04-2019 U bë nënë për herë të parë, publikohet FOTO e Diellza Kolgecit me vajzën

Moderatorja nga Kosova, Diellza Kolgeci u bë nënë për herë të parë. Mbrëmjen e djeshme ajo solli në jetë një vajzë.

Mësohet se ajo dhe bashkëshorti i saj Fisnik Rugova kanë vendosur që ta pagëzojnë vogëlushen me emrin Helena.

RTV21 ka publikuar një fotografi, në të cilën shihet Diellza me vajzën në krahë, ku shihet mjaft e lumtur.

Ndërsa, partneri i moderatores, Fisniku, përmes një postimi në rrjete sociale, ka shprehur emocionet e para si baba.

DK-1.png

ecff4f1b0b1013684f599a7a3ac95742_L.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Modele s’të shkon, PORNOSTARE po’, Oriola Marashi i kthen përgjigjen EPIKE komentuesit
Me peshqir në kokë dhe vetëm me reçipeta, Kejvina Kthella 'ndez' rrjetin nga Zvicra (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.011157989501953
array(1) { ["section"]=> string(78) "u-be-nene-per-here-te-pare-publikohet-foto-e-diellza-kolgecit-me-vajzen-162164" }