U bë tapë me alkool, 18-vjeçari i harxhon të gjitha paratë për stripisten

Publikuar tek: bota, më 14:32 02-06-2019 U bë tapë me alkool, 18-vjeçari i harxhon të gjitha paratë për stripisten

Një ‘hangover’ të paharrueshem ka përjetuar një i djalë në qytetin e Liverpool në Angli.

Pas festimeve për fitoren e Champions League një 18-vjeçar i quajtur Ëill Turton donte që të festonte dhe ai me shokët e tij konsumuan një sasi të madhe alkooli.

Pasi u dehën thirren një striptiste e cila bëri një kërcim, por 18-vjeçari nuk është mjaftuar me kaq. Ai vazhdonte të kërkonte kërcime dhe sigurisht që asnjëri nuk e refuzoi deri sa 18-vjeçarit i mbaruan të gjitha lekët.

Në total djaloshi harxhoi plot 4 mijë paund, domethënë rrogën e tij për 2 muaj dhe ditën tjetër kur kuptoi ç'kishte bërë për pak se nuk humbi ndjenjat.

Duket që kjo natë do ngelet e paharruar për djaloshin 18-vjeçar.

61884043_1198618383654212_8344538680605540352_n.png

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011877775192261
array(1) { ["section"]=> string(79) "u-be-tape-me-alkool-18-vjecari-i-harxhon-te-gjitha-parate-per-stripisten-166637" }