U bënë prindër të një djali, Elita Rudi publikon për herë të parë FOTOT e vogëlushit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:32 21-02-2019 U bënë prindër të një djali, Elita Rudi publikon për herë të parë FOTOT e vogëlushit

Ditën e djeshme moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko u bënë prindër për herë të parë.

Elita solli në jetë djalin e tyre, të cilin e kanë quajtur Zëri.

Pak orë më parë moderatorja ka publikuar foto të vogëlushit, i cili duket shumë i shëndetshëm.

‘Mbrëmë Zoti na bekoj me djalin tonë Zëri Gjikolli oh gëzim më të madh në jetë nuk paska’, shkruan Elita në Instagram.

hjk.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077049732208252
array(1) { ["section"]=> string(90) "u-bene-prinder-te-nje-djali-elita-rudi-publikon-per-here-te-pare-fotot-e-vogelushit-153682" }