U deportuan nga shtetet europiane, kthehen në atdhe 36 shqiptarë

Publikuar tek: aktualitet, më 20:10 24-04-2019 U deportuan nga shtetet europiane, kthehen në atdhe 36 shqiptarë

36 shtetas shqiptarë janë riatdhesuar pas deportimit nga disa shtete europiane.

Mësohet shqipatrët janë deportuar nga Franca, Holanda dhe Belgjika. Ata kanë shkelur kushtet e lëvizjes së lirë në zonën Shengen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.41117000579834
array(1) { ["section"]=> string(70) "u-deportuan-nga-shtetet-europiane-kthehen-ne-atdhe-36-shqiptare-161728" }