U divorcua një muaj më parë, shantazhohet me foto INTIME njeriu më i pasur në botë

Publikuar tek: bota, më 09:36 09-02-2019 U divorcua një muaj më parë, shantazhohet me foto INTIME njeriu më i pasur në botë

Njeriu më i pasur në botë, themeluesi i Amazon.com, Jeff Bezos, ka akuzuar pronarin e ‘National Enquirer’ se po e shantazhon me publikimin e disa fotove intime.

Bezos dhe gruaja e tij MacKenzie, u divorcuan muajin e kauar.

Njoftimi i tyre erdhi pak para se ‘National Enquirer’  të nxirrte lajmin për një lidhje jashtëmartesore të Bezos. 

Bezos postoi një email që tha se u ishte dërguar ndërmjetësve të tij nga përfaqësuesit e AMI kompania mëmë ku bën pjesë edhe ‘National Enquirer’ duke kërcënuar të publikonin fotot intime të Bezos dhe të dashurës të tij, Lauren Sanchez.

Sipas e-maileve të publikuar nga Bezos në blogun e tij, një avokat i AMI propozoi se fotot nuk do të publikohen në këmbim të një deklarate publike “duke pohuar se Bezos dhe ekipi i tij nuk kanë fakte” për të dyshuar për një motiv të tillë.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013406991958618
array(1) { ["section"]=> string(88) "u-divorcua-nje-muaj-me-pare-shantazhohet-me-foto-intime-njeriu-me-i-pasur-ne-bote-152119" }