U ekzekutua me 5 plumba në makinën e tij në Patra, zbulohet identiteti i 27 vjeçarit shqiptar

Publikuar tek: rajon, më 21:31 25-01-2021 U ekzekutua me 5 plumba në makinën e tij në Patra, zbulohet identiteti i 27 vjeçarit shqiptar Pamje nga vendngjarja

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në mbrëmje në zonën e quajtur Hagia Sophia, në Patra të Greqisë.

Mediat fqinje shkruajnë se një shqiptar është ekzekutuar me pesë plumba, ndërsa ishte brenda në makinën e tij.

27 vjeçari Marjo Metaj u dërgua me urgjencë në spital pas atentatit, por nuk mundi t’u mbijetojë plagëve të marra.

Dy persona janë shpallur në kërkim si autorë të ngjarjes. Ata ishin të veshur me të zeza dhe janë larguar me shpejtësi, ndërkohë që disa burime bëjnë me dije se ka pasur shkëmbim zjarri dhe një prej atentatorëve ka mbetur i plagosur.

LEXO EDHE: ATENTAT në Patra, shqiptari ekzekutohet me 5 plumba brenda në makinë, Policia po kërkon dy pesona (VIDEO)

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Atentati i shqiptarit në Greqi, zbulohet dinamika e ngjarjes; disa persona e ndoqën 27-vjeçarin, zbritën nga makina, u përleshën dhe e qëlluan
EMRI-FOTO/ Ky është 27-vjeçari shqiptar që u ekzekutua me 5 plumba në Greqi, zbulohet arsyeja e krimit »
Article Logic
Execution time: 0.012892007827759
array(1) { ["section"]=> string(99) "u-ekzekutua-me-5-plumba-ne-makinen-e-tij-ne-patra-zbulohet-identiteti-i-27-vjecarit-shqiptar-236384" }